آشنایی با خودرو جتا

شهریور ۱۲, ۱۳۹۷ ۸:۱۷ ق.ظ

به گزارش خبر خودرو ، این خودرو پرفروش ترین مدل فولکس واگن در آمریکا محسوب می شود و نسل جدید آن قصد دارد روزهای خوش این مدل را با یک طراحی اسپرت تر و هندلینگی بهتر ادامه دهد.

تصاویر بیشتری از این خودرو اخیرا در اینترنت منتشر شده که تقریبا تمام موارد این خودرو را آشکار می کند. طراحی بدنه شامل بخش هایی با طراحی عضلانی، خطوط شانه شاخص تر، یک خط سقف اسپرت تر و کاپوت عقبی جدید که یک اسپویلر روی خود دارد می شود.

این مدل جدید روی جدیدترین نسخه پلت فرم کمپانی ساخته خواهد شد، همان پلت فرمی که برای ساخت مدل هایی مانند اطلس، تیگوان و قطعا، گلف مورد استفاده قرار گرفته است. موتورهای بنزینی کم مصرف این خودرو شامل موتور ۱٫۴ لیتری توربو ۱۵۰ اسب بخاری می شود که می توان آن را به یک گیربکس شش دنده دستی یا هشت دنده اتومات متصل کرد.

جتا جدید همچنین از مجموعه ای کامل از سیستم های کمکی رانندگی بهره می برد که شامل ترمز خودکار شهری و کروز کنترل سازگار شونده می شود. از دیگر قابلیت های قابل توجه این خودرو می توان به صفحه کیلومتر دیجیتال و آخرین نسخه سیستم اطلاعات سرگرمی کمپانی اشاره کرد.

نسل هفتم این سدان کامپکت آلمانی قرار است از اواسط سال ۲۰۱۸ وارد بازار شود و ماه ژانویه، در نمایشگاه خودروی دیترویت رونمایی جهانی خواهد شد.

برچسب ها : , , , , , , , , , ,

دسته بندی :