سفر ۱۶ هزار کیلومتری با توآرگ ،ارسال پیام صلح

فروردین ۲۸, ۱۳۹۷ ۵:۵۹ ب.ظ

چهارشنبه نهم اسفندماه ۹۶، هم‌زمان با پیش‌فروش نوبهاری تیگوان و پاسات، میهمانی کره‌ای که در میانه سفر ۱۶ هزارکیلومتری با خودروی فولکس واگن توآرگ خود بود به یکی از نمایندگی‌های ماموت خودرو مراجعه کرد.
کون مین گون  در مسیر اروپا تا آسیا، سفر خود را با هدف پیام صلح به مردم جهان و رویای صلح و با هم بودن دو کره، از هلند شروع و طبق مسیری که تعیین کرده بود وارد ایران شد. وی در ساری حس می‌کند مشکلی در خودرو وجود دارد و با مراجعه به نمایندگی ماموت خودرو در شرق تهران، درخشان موتور پارس، در روز شلوغ پیش‌فروش نوبهاری خواستار تعمیر خودروی فولکس خود در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌شود.
توآرگ مهمان کره‌ای ظرف ۲۴ ساعت تعمیر شده و هنگام تحویل خودرو، کون مین گون، از چرایی و تجربه سفرش سخن می‌گوید:
آقای کون مین گون، قصد بیان چه پیامی را در این سفر دارید؟
– پیام من به همه مردم دنیا صلح است. من دنیایی بدون وحشت، جنگ و خشونت می‌خواهم. این رویای بزرگ من بوده و برای همین این مسافت طولانی را از هلند طی کرده و به ایران آمده‌ام.

چرا فولکس واگن را برای این مهم انتخاب کردید؟
– من از بین انتخاب‌هایی که می‌توانستم داشته باشم خیلی خوش شانس بودم که با فولکس واگن سفر کردم. فولکس واگن خودروی بسیار خوبی است و این یک سفر طولانی خواهد بود.
تا اینجا سفر خوبی با فولکس واگن داشته‌ام و حتما آن را به دوستانم و دیگران پیشنهاد می‌کنم.
چه شد که به نمایندگی فولکس واگن در ایران مراجعه کردید؟
ایران را در مسیر سفر از هلند تا کره مشخص کرده بودم و هنگام عبور از ساری خودروی من با مشکل مواجه شد و ایرادی را در موتور احساس کردم. در ساری آن را به یک تعمیرکار نشان دادم و وی به من گفت در تهران نمایندگی فولکس واگن هست که می‌تواند به شما خدمات ارائه کند.
به نمایندگی که مراجعه کردم موتور مشکل داشت و نشتی روغن هم قابل ملاحظه بود، خوشبختانه در نمایندگی درخشان موتور این موارد رفع شد.
باز هم تاکید می‌کنم فولکس واگن خودروی بسیار خوبی است و شانس سفر اروپا تا آسیا با آن نصیب من شد تا هدف من تحقق یابد. این سفر به من فرصت داد تا با ایران آشنا شوم و به دیگران نیز سفر به این کشور را پیشنهاد خواهم کرد.
لازم به ذکر است پس از ورود مجدد فولکس واگن به ایران، برای دومین ‌بار در سال ۹۶ کشورمان در مسیر چنین سفرهایی قرار می‌گیرد.نخستین ‌بار در مردادماه امسال راینر تسیتلوف رکورددار آلمانی طی مسافت با اتومبیل، در مسیر سفر از ونیز تا شانگهای با خودروی فولکس واگن، ایران را نیز در مسیر عبوری خود قرار داد و با سفیر آلمان در تهران نیز دیدار کرد.

برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دسته بندی :