قطعات

با خدمات و سرویس‌های اصلی فولکس‌واگن، کیفیت خودروی خود را تضمین کنید.

با استفاده از قطعات قابل اعتماد، با کیفیت بالا و کاملا تخصصی، شما جاده ها را به راحتی و با اطمینان تجربه می کنید در حالی که کیفیت خودروی شما مانند روز اول باقی خواهد ماند.

space
باتری‌ها

انرژی مورد نیاز جهت بکار انداختن خودروی فولکس واگن توسط باطری تولید می شود. دستورالعمل‌های دقیق در فرآیند تولید، نگهداری و محافظت از باطری این ضمانت را می‌کند که بهترین کیفیت، ایمنی و عملکرد بدون مشکلی را داشته باشد.

ترمزها

ترمزهای اصلی فولکس‌واگن، با توجه به عملکرد موتور، وزن خودرو و محدودیت سرعت ماکزیمم طراحی و ساخته شده است.در هر سفر، با اعتماد به کیفیت ترمز و راحتی عملکرد ترمزگیری، کمترین مصرف و فرسایش را تجربه کنید.

space
space
شیشه، نور و قابلیت رویت

با فولکس واگن می‌توانید از مناظر لذت ببرید. دیدن و دیده شدن در سفرهایتان ضروری است. شیشه‌های اصلی فولکس‌واگن، تیغه‌های برف پاک‌کن و چراغ‌ها یک دید مناسب از اشیاء اطراف خودرو به شما می‌دهد.

موتور و گیربکس

با استفاده از قطعات اصلی (شمع‌ها، تسمه‌های دندانه‌دار، روغن‌ها، مواد افزودنی و مایعات خنک کننده)، از صدمه به موتور جلوگیری کرده و از ضربان قلب خودروی خود محافظت کنید.

space
space
فیلتر

آیا می‌خواهید عمر موتور خودروی خود را طولانی‌تر نموده و هوای تازه‌تری داشته باشید؟
فیلترهای اصلی فولکس‌واگن از ورود قطعات ریز و ذرات معلق جلوگیری می‌کنند. همچنین افرادی که از آلرژی و حساسیت‌های فصلی رنج می‌برند می‌توانند با استفاده از “فیلترهای ضد گرد و غبار” بهتر تنفس کنند.
سطح عملکرد بالای فیلترهای فولکس‌واگن همواره در هر وضعیت آب و هوایی و هرجا که رانندگی می‌کنید پا برجاست.

صداگیر اگزوز

صداگیر اگزوز فولکس‌واگن از مشخصات قابل ذکر این خودرو در کنترل صداهای آزاردهنده است.
صداگیر‌های اصلی فولکس‌واگن علاوه بر این که حداقل ۲ دسی‌بل زیر استانداردهای قانونی آلایندگی صوتی قرار دارند در برابر زنگ زدگی، خوردگی و حرارت بسیار مقاومند.

space
space
کمک فنرها

هر زمان که روی پدال گاز فشار می‌دهید، ترمز می‌گیرید و یا فرمان خودروی خود را جابجا می‌کنید، پایداری خودروی شما وابسته به عملکرد کمک فنرهای اصلی، کنترل حرکتی شما را گارانتی می‌کند. همچنین در جاده‌های ناهموار به عملکرد خودروی شما کمک می‌کند.