پاسات

۲۰۱۸

 

کارایی

یدک کش

سیستم کمکی یدک کش(حمل کاروان )
امکان هدایت یدک کش به صورت کامل در هنگام رانندگی با سیستم پیشرفته منطبق با اتوپارک جهت کمک به راحتی پارک و جمع شوندگی آن به صورت الکترونیکی

صندوق هوشمند

قابلیت نوآورانه جهت بازکردن درب صندوق بدون نیاز به لمس درب
برای باز کردن صندوق عقب پاسات خود، نیازی به لمس درب صندوق ندارید. کافیست کلید خودرو در جیبتان بوده و پای خود را زیر سپر عقب حرکت دهید تا درب صندوق عقب را به راحتی باز کنید. همچنین با فشردن یک دکمه در داخل درب صندوق، به راحتی بسته خواهد شد.

Take a look around

Book a تست رانندگی

 

Dealer Locator

Special Offers

امنیت

Lane Assist

When the car is moving, Lane Assist senses you drifting into another lane without using the turn signal, it will take action and help steer to help keep you in the correct lane..

Automatic Post Collision Brake System

Automatic Post Collision Brake System applies the brakes to prevent or mitigate a subsequent impact when a vehicle has been involved in a collision.

۶ Airbags

Six airbags to keep you and your family safe and secure.

Electronic Stability Control (ESC)

ESC detects critical situations to stop skidding before it begins.

ISOFIX

Keeping young ones safe is very important in our cars.

تکنولوژی

صفحه کیلومتر دیجیتالی پیشرفته

یک صفحه نمایشگر دیجیتال که امکان نمایش کیلومترشمار، دورموتور، نقشه ناوبری، مصرف سوخت و… را فراهم می‌کند . این امکان نه تنها زیبایی داخلی خودروی شما را دو چندان می‌کند بلکه موجب حس آرامش و امنیت فزاینده‌ای شده است

سیستم دیسکاور پرو با صفحه نمایش ۹٫۲ اینچ

سیستم مولتی مدیا ۹٫۲ اینچ پیشرفته که با لمس صفحه و یا حرکت دست امکان دستیابی به اطلاعات گسترده ای از خودرو و سیستم ناوبری برای سرنشینان به ارمغان می آورد.

(دوربین ۳۶۰ (یک زاویه دید کافی نیست

دوربین ۳۶۰ درجه با نشان دادن یک نمای کلی از اطراف خودرو در صفحه نمایش ، امکان هدایت بهتر و ساده‌تری را برای شما فراهم می‌کند.

(صفحه نمایشگر اطلاعات (هدآپ

چشمان شما تنها لایق زیبایی‌ها هستند. تمرکز بر جاده و دسترسی به اطلاعاتی نظیر سرعت، نقشه ناوبری و … در نمایشگر شفاف پیش روی راننده، ایمنی را به ارمغان خواهد آورد.

امکانات

اتوپارک

تکنولوژی Park Assist به شما کمک می‌کند تا جای پارک مناسب خودروی فولکس واگن خود را پیدا کنید و با کمک آن، بدون نیاز به هدایت راننده، خودروی خود را پارک نمایید

سیستم تهویه مطبوع سه گانه

سیستم تهویه مطبوع سه گانه به سرنشینان خودرو امکان تنظیم دلخواه هوای منطقه خود را می دهد. راننده، سرنشین جلو و سرنشینان عقب به طور مجزا می‌توانند دمای مطلوب خود را انتخاب کنند.