کارایی

یدک کش

سیستم کمکی یدک کش(حمل کاروان )
امکان هدایت یدک کش به صورت کامل در هنگام رانندگی با سیستم پیشرفته منطبق با اتوپارک جهت کمک به راحتی پارک و جمع شوندگی آن به صورت الکترونیکی

صندوق هوشمند


قابلیت نوآورانه جهت بازکردن درب صندوق بدون نیاز به لمس درب

برای باز کردن صندوق عقب تیگوان خود، نیازی به لمس درب صندوق ندارید. کافیست کلید خودرو در جیبتان بوده و پای خود را زیر سپر عقب حرکت دهید تا درب صندوق عقب را به راحتی باز کنید. همچنین با فشردن یک دکمه در داخل درب صندوق، به راحتی بسته خواهد شد.

دریافت بروشور

دانلود

تکنولوژی

صفحه کیلومتر دیجیتالی پیشرفته

یک صفحه نمایشگر دیجیتال که امکان نمایش کیلومترشمار، دورموتور، نقشه ناوبری، مصرف سوخت و… را فراهم می‌کند . این امکان نه تنها زیبایی داخلی خودروی شما را دو چندان می‌کند بلکه موجب حس آرامش و امنیت فزاینده‌ای شده است

(صفحه نمایشگر اطلاعات (هدآپ

چشمان شما تنها لایق زیبایی‌ها هستند. تمرکز بر جاده و دسترسی به اطلاعاتی نظیر سرعت، نقشه ناوبری و … در نمایشگر شفاف پیش روی راننده، ایمنی را به ارمغان خواهد آورد.

(دوربین ۳۶۰ (یک زاویه دید کافی نیست

دوربین ۳۶۰ درجه با نشان دادن یک نمای کلی از اطراف خودرو، امکان هدایت بهتر و ساده‌تری را برای شما فراهم می‌کند.

سیستم دیسکاور پرو با صفحه نمایش ۹٫۲ اینچ

سیستم مولتی مدیا ۹٫۲ اینچ پیشرفته که با لمس صفحه و یا حرکت دست امکان دستیابی به اطلاعات گسترده ای از خودرو و سیستم ناوبری برای سرنشینان به ارمغان می آورد

امکانات

اتوپارک

تکنولوژی Park Assist به شما کمک می‌کند تا جای پارک مناسب خودروی فولکس واگن خود را پیدا کنید و با کمک آن، بدون نیاز به هدایت راننده، خودروی خود را پارک نمایید.

سیستم تهویه مطبوع سه گانه

سیستم تهویه مطبوع سه گانه به سرنشینان خودرو امکان تنظیم دلخواه هوای منطقه خود را می دهد. راننده، سرنشین جلو و سرنشینان عقب به طور مجزا می‌توانند دمای مطلوب خود را انتخاب کنند.

space

چهار حالت رانندگی

با تکنولوژی ۴MOTION خودروی تیگوان، به راحتی می توانید بین حالت‌های برفی، جاده‌ای، آفرود و آفرود پیشرفته یکی را انتخاب کنید تا بیشترین تسلط به جاده و امن‌ترین رانندگی را داشته باشید.